نوشته‌ها
لیست نوشته ها
جستجو

جمعه - ۲۰ مرداد ۱۳۹۱

این روزها قیمت کاغذ سر به فلک کشیده و، در لحظه‌ی نوشتن این یادداشت، به حدود ۷۵ هزار تومان در هر بند رسیده است. ناگفته پیداست که از این به بعد، قیمت پشت جلد کتاب‌ها جهش چشم‌گیری خواهد داشت و خریدن کتاب برای طبقه‌ی متوسط سخت‌تر می‌شود. با وجود این، کتاب‌خوان‌ها و کتاب‌دوست‌ها نباید گرانی کتاب را بهانه کنند و دور خرید کتاب و کتاب‌خوانی را خط بکشند. همیشه راه‌های دیگری هم وجود دارد. اگر کتاب گران است، می‌شود از کتاب‌خانه‌های عمومی دانش‌گاه‌ها یا محله‌ها بیش‌تر استفاده کرد و به‌جای خرید کتاب، آن را امانت گرفت و خواند.

برای آن‌ها که مالکیت کتاب را دوست دارند هم راه‌کارهایی هست. به‌ترین پیش‌نهاد به این دسته از کتاب‌‌خوان‌ها این است که سراغ دست‌دوم‌فروشی‌ها بروند. در میدان انقلاب تهران دو پاساژ بزرگ کتاب‌های قدیمی وجود دارد که این روزها می‌توانند حکم کیمیا را داشته باشند! دست‌دوم‌فروشی‌ها در همه‌جای دنیا هستند و مردم هم معمولن از آن‌ها استقبال می‌کنند، اما انگار در فرهنگ ایرانی ما استفاده از این‌گونه اجناس کراهت دارد (دقت کرده‌اید که چه‌قدر عاشق ماشین صفرکیلومتر هستیم؟!). من کاری به درست و غلط‌ بودن این نگاه فرهنگی ندارم، اما مطمئن‌ام که کتاب دست‌دوم با بقیه‌ی چیزهای دست‌دوم فرق دارد. کتاب که کفش و لباس و فرش و یخ‌چال نیست.

این دو پاساژ حدود پنجاه مغازه‌ی کتاب‌فروشی را در خود جا داده‌اند. در این مغازه‌ها کتاب‌های قدیمی، نایاب، کم‌یاب، و کتاب‌های جدید دست‌دوم به‌وفور یافت می‌شوند. اگر سری به این کتاب‌فروشی‌ها بزنید، می‌توانید اغلب کتاب‌های موردعلاقه‌ی‌تان را با نصف قیمت چاپ‌های جدید آن‌ها بخرید. حالا که کتاب گران شده، وجود این کتاب‌فروشی‌ها غنیمت بزرگی‌ست. کسانی که دوست دارند کتاب بخرند و بخوانند ولی قیمت کتاب مانعی بر سر راه‌شان است، می‌توانند کتاب‌های‌شان را، با قیمتی بسیار ارزان‌تر از قیمت بازار، از این کتاب‌فروشی‌ها تهیه کنند. کمی که حرفه‌ای‌تر شوید و با فروشند‌ه‌ها (که سال‌های سال است آدم‌های ثابت در مغازه‌های ثابت هستند!) رفاقت کنید، می‌توانید کتاب‌ها را با یک‌سوم قیمت بازار (حتا کم‌تر از این) بخرید.

این دو پاساژ را معرفی می‌کنم و امیدوارم خودتان فرصت کنید به آن‌ها سر بزنید و تفاوت قیمت‌ها را با قیمت‌های کتاب‌های جدید مقایسه کنید. به امید روزی که هیچ کتاب‌خوانی صرفن به‌دلیل مشکل مالی از کتاب‌خوانی بازنماند.

پاساژ ایران

آدرس: میدان انقلاب، به‌سمت میدان آزادی، بعد از سینما مرکزی.

پاساژ ایران


پاساژ صفوی

آدرس: ابتدای کارگر شمالی، نرسیده به خیابان ادوارد براون.

 پاساژ صفوی


 پاساژ صفوی روزهای جمعه حراج کتاب دارد و می‌توانید کتاب‌های خیلی خوبی را با قیمت‌های دو هزار تا سه هزار تومان از آن‌جا بخرید. این هم تصویری از حراج کتاب در پاساژ صفوی:

حراج کتاب در روزهای جمعه


امکانات: Next Blog Previous Blog Blog Comments - 32 Print Blog Send To Friend Add Blog To Favorite
http://www.ketablog.ir/blogs/blog.php?code=223
دیدگاه‌
<< صفحه بعدی ۰۱ صفحه قبلی >>
zahra
پنج‌شنبه - ۶ آذر ۱۳۹۳
من دنبال کتاب  مقدمه ای نظریه های یادگیری هرگن هان ترجمه دکتر سیف هستم.ویرایش ۵به بعد.هرکس داره ممنون میشم خبربده.zahra2586051@gmail.com
امکانات: Email Website

این نظر به صورت خصوصی نوشته شده است و فقط توسط مدیر سایت قابل مشاهده می باشد.

علی
یک‌شنبه - ۲۵ اسفند ۱۳۹۲
سلام . من به تازگی چون یكی از دانشگاه های تهران در اومدم  كتاب هامو از انقلاب می گیرم .  حتی دست دو فروشی ها هم گران می فروشند!  قیمت پشت جلد را خط می زنند و  به روز می فروشند با هزار تومان تخفیف! كتاب هایی هم هست دو هزار تومانی كه خیلی خوب نیستند مگر اینكه شانس بیاوری كتاب موردنظرت را پیدا كنی! فقط یه پیشنهاد می كنم ! دنبال هر كتابی هستید  طوری نگویید كه فروشنده فكر كند كتابش  نایاب است و كسی ندارد چون  چند برابر می فروشند ! ! راستی  كتاب های انتشارات اطلاعات نسبت به سایر انتشارات ارزون تره ! البته چاپ های جدید این انتشارات هم گرون شده! اما مثلا من كتاب "هزاران سال انسان دكتر شفیعی كدكنی"رو چاپ 89 خریدم  ده هزار تومان ! اگر انتشاراتی دیگر بود به نرخ روز می فروخت اما این انتشارات به قیمت پشت جلد داد.
امکانات: Email Website

شبنم
سه‌شنبه - ۵ آذر ۱۳۹۲
کسی بسته های آموزشی ارشد دست دوم برا کنکور سراسری رشته مهندسی کشاورزی گرایشهای زراعت و علوم دامی نداره؟ یا جزوه های کامل نفرات برتر کنکور؟اگه دارین لطفا به ایمیلم پیغام بذارین ممنون shabnam_shafag@yahoo.com
امکانات: Email Website

الهه
سه‌شنبه - ۱۶ مهر ۱۳۹۲
سلام بسته های ارشد سم شناسی پزشکی رو می خواستم کسی نداره
امکانات: Email Website

فاطمه
دوشنبه - ۸ مهر ۱۳۹۲
سلام کسی تو کرج جایی رو سراغ نداره که کتاب کنکور داشته باشه ممنون
امکانات: Email Website

رضا
یک‌شنبه - ۷ مهر ۱۳۹۲
اگه کسی پک هوافضا رو داره لطفا خبر بده.
امکانات: Email Website

111
یک‌شنبه - ۳۰ تیر ۱۳۹۲
به محمد:
من کتابا و جزوهای کارشناسی ارشد معماری دارم خواستی ایمیل بزن/
deending2@yahoo.com
امکانات: Email Website

محمد
شنبه - ۲۹ تیر ۱۳۹۲
سلام میخواستم بدونم کتاب کنکورمعماری دارین خواهش میکنم زودجواب بدین 09396356907
امکانات: Email Website

سعید
جمعه - ۲ فروردین ۱۳۹۲سلام دوستان

به مجموعه شعرهای شاعران ذیل احتیاج دارم ، اگر دوستان در اختیار دارند ؛ خریدارم !
سپاس

رضا براهنی ـ علی باباچاهی ـ محمد آزرم ـ علی عبدالرضایی ـ آزیتا قهرمان ـ پگاه احمدی ـ بهزاد خواجات ـ سهیلا میرزایی ـ رضا شنطیا ـ حافظ موسوی ـ رضا چایچی ـ فرهاد حیدری گوران ـ اتفه چهارمحالیان ـ بنفشه حجازی ـ فرشته ساری ـ محمد حسین مدل ـفهیمه غنی نژاد _ شهین خسرو نژاد ـ شادی اویار حسین ـ ناصر پیرزاد ـ ایرج ضیایی ـ میرزا آقا عسکری ـ حسن نجار ـ کوروش همه خوانی ـ نسرین جافری ـ نورمند خنجری ـ محمد وجدانی ـ داریوش اسدی کیارس ـ حافظ موسوی ـ محمد حسین عابدی ـ گراناز موسوی ـاعظم شاهبداغی ـ هرمز علیپور ـ عباس حبیبی بدرابادینازنین نظام شهیدی ـ بهزاد زرین پور ـ غلامحسین نصیری پور ـ فرزین هومانفر ـ فریبا صدیقیم ـ محمد علی شاکری یکتا ـ بهاره رضایی ـ ابوالفضل پاشا ـ صفورا نیری ـ شاداب وجدی ـ مهری رحمانی ـ فرزانه قوامی ـ مریم مسیح .

امکانات: Email Website

رامین
شنبه - ۲۸ بهمن ۱۳۹۱
با سلام
میخواستم ببینم کتاب تلفنی ها (کوستلر) در لیستتون موجود هست چنانچه هست قابلیت خرید اینترنتی وجود داره؟
امکانات: Email Website

masi
جمعه - ۲۷ بهمن ۱۳۹۱
چه کتابایی هست؟لیست کتاباتونو بذارید
مرسی
امکانات: Email Website

مجتبی
چهارشنبه - ۱۱ بهمن ۱۳۹۱
سلام
برای اون دسته از شهرستانی ها مثل من و .......که دسترسی به کتاب در شهرهای کوچکمان  دشوار است خرید کتاب بصورت اینترنتی است من خودم این ماه  11جلد کتاب از سایت i ketabخریدم 52000تومان این بهترین سایتی بود که سفارشهای من را یک ساعت بعد از سفارش و تماس تلفنی با دفترشون انجام داد شاید مقداری بیشتر هزینه کنیم ولی به اون چیزی که دلمون میخواد میرسیم در ضمن من اکثر کتابهایی را که میخواستم را تو این سایت پیدا کردم حتما" یک سر بزنید با دیدن عناوین کتابها مثل من هیجانزده خواهید شد
امکانات: Email Website

arzanic
دوشنبه - ۲ بهمن ۱۳۹۱
www.arzanic.com
در ارزانیک ارزان بخرید
ارزانیک فروشگاه اینترنتی کتاب با تخفیف ویژه
امکانات: Email Website

علی
یک‌شنبه - ۱ بهمن ۱۳۹۱
اینجا رو هم می‌تونید نگاه کنید. قیمت‌های کتاب دست دوم و نایاب بسیار ارزون و بدون توجه به قیمت بازار سیاه عرضه میشه.
www.bazkhan.com
امکانات: Email Website

محمد
پنج‌شنبه - ۲۳ آذر ۱۳۹۱
سلام
یه سوال ؟
کسی میدونه کجا میشه کتابای دست دوم کنکور سراسری رو پیدا کرد ؟
میخوام سفارش بدم نمیتونم برم تهران
ممنون
امکانات: Email Website

رامین انزلیچی
پنج‌شنبه - ۱۳ مهر ۱۳۹۱
سلام برادر
خسته نباشید
این پست ، پست خوبی بود و میتونه راهتمای خوبی باشه.
اما برادر اینهمه رمان زرد چرا در میاد و مکرر هم چاپ میشه؟
سظح سلیقه ی ملت ما اومده پایین.
من بهترین کتابای قدیمی فورسایت رو تو وبلاگ خودمون www.farest.blogsky.com و www.98ia.com  میذارم.
اونوقت دوستان فقط عشق ضربدر 8 بعلاوه ی 2 منهای 3 میخوان و میخونن.
شما یک نگاه به آمار بندازین.وضعیت واقعا خرابه.
موفق باشید
پرچم بالاس
امکانات: Email Website

mohamad.k
یک‌شنبه - ۹ مهر ۱۳۹۱
سلام...
کاش این امکان برای ما شهرستانی ها هم بود و حراجی های کتاب هم در محدوده ما وجود داشت...
bowl
کار خوبی کردید و امیدوارم هر موقع گذارم به تهران خورد به این مکان هایی که معرفی کردید بازدیدی داشته باشم و کتاب های خوب و ارزان قیمت را بخرم...
امکانات: Email Website

سینا
جمعه - ۱۷ شهریور ۱۳۹۱
سلام امشب اولین بار بود وارد سایتتون شدم و این دومین پستی که خوندم ممنونم برا این ادرسا برا منه دانشجو این خیلی خوبه که بتونم بخونم حالا کتاب نو باشه یا کهنه یا دست چندم راستش از زمانه گرونی کاغذ و این چیزا اینقدر کتاب هایی که داشتم رو بازخوانی کردم خسته شدم! فردا صبح میرم به پاساژ صفوی ببینم چی گیرم میاد بخونم!
امکانات: Email Website

سمیرا عطارپور
چهارشنبه - ۸ شهریور ۱۳۹۱
سلام آقای جاوید. ممنون از بابت معرفی کتاب فروشی ها..
امکانات: Email Website

شجاعی
سه‌شنبه - ۷ شهریور ۱۳۹۱
سلام؛
از نوشته‌‌ی خوبِ شما استفاده کردم.
لطفاً در مورد استفاده از تنوین، این نوشته‌ی داریوش آشوری را بخوانید.
http://ashouri.malakut.org/2005/10/post_15.html
امکانات: Email Website

مصطفی
یک‌شنبه - ۲۹ مرداد ۱۳۹۱
سلام حسین جان
اول از همه بگم من وبلاگتو از طریق یکی از دوستان شریفیتان که دوست بنده هم هستند شناختم و از بابت این آشنایی از آن دوست خوبم کمال امتنان رو دارم.
حسین جان من هم با اجازه شما می خواستم چند جای بسیار خوب دیگر برای گیر آوردن کتابهای دست دوم ارزان و خوب و حتی کمیاب به دوستان معرفی کنم :
1- اولین مکان موردنظر من هم حول و حوش میدان انقلاب قرار داره. مغازه بزرگی است در ابتدای پیاده روی غربی خیابان کارگر جنوبی که کتابها را بر اساس قیمتشان (از 200 تومانی ها تا 2-3 هزار تومانی ها) در میزهای جداگانه ای چیده اند. به شخصه "پلهای مدیسن کانتی"، "مترجم دردها"، "منتخب اشعر ناصرخسرو" و "رئیس جمهور ما"ی فیلیپ راث تنها گوشه ای از کتابهایی است که به ثمن بخس از این مغازه خریده ام.
2- کیوسکی واقع در خیابان فردوسی. به فاصله تقریبی 5- 10 دقیقه پیاده روی از میدان فردوسی به سمت جنوب. این کیوسک در پیاده روی شرقی خیابان فردوسی قرار دارد و کاملا شبیه به کیوسکهای روزنامه فروشیست با این تفاوت که فقط کتاب می فروشد. قیمتهای این یکی از قبلی بیشتر است ولی اگر خوب بگردید می توانید مثل بنده نسخه تر و تمیز چاپ قبل از انقلاب "ادیسه فضایی" آرتور.سی.کلارک را با ترجمه پرویز دوایی را به 1000 تومان بخرید.
3- کیوسکی واقع در خیابان خیام بسیار نزدیک به خروجی متروی توپخونه(میدان امام خمینی) این یکی هم کتابهای قدیمی خوبی دارد. به عنوان مثال می توانید چاپ قدیم ترجمه هنری پنجم نشر قطره را 1000 تومان بخرید.
4- اگر اهل کوه رفتن باشید حتما گذرتان به بساط کتاب در مسیر درکه و هر پنجشنبه افتاده است. خودم چاپ قدیم زیبای "خانم دالووی" ویرجینیا وولف را از این بساط دوست داشتنی و مبتکرانه گیر آوردم. آشنایی با آثار پلیسی فوق العاده دورنمارت در 4-5 سال پیش را هم مدیون ویترین کتابهای روز این بساط هستم. باور کنید حتی تجربه خرید کتابهای روز به قیمت پشت جلد در ارتفاع 2-3 هزار متر از دریا بسیار دلچسب است.
5-فروشگاه دفتر پژوهشهای فرهنگی که بخصوص برای علاقه مندان سینما کتابهای چاپ قدیمی این نشر که کمیاب نیز هستند می تواند بسیار ذیقیمت باشد. همه کتابها را می توانید به قیمت پشت جلدشان(بعضا مربوط به 20 سال پیش) بخرید. آدرس: خیابان کریم خان، ایرانشهر شمالی، نبش کوچه یگانه، پلاک ۲۱۵
 در نهایت اگر همه ی اینها هم کفاف نداد بهترین پیشنهاد این است که آستینها را بالا بزنید و خودتان بروید سراغ کتابفروشی های قدیمی تر وبخصوص کتابفروشی های پرت و دور افتاده یا با وجدان مثل فروشگاه نشر چشمه که مثلا فیلمنامه نبرد الجزیره را به قیمت پشت جلدش (420 ریال(!)) به شما بفروشد.

پاسخ کتابلاگ
سلام. من هم از آشنایی، هر چند دورادور!، با شما خوش‌وقت‌ام. خیلی ممنون‌ام از وقتی که گذاشته‌اید و زحمتی که کشیده‌اید. حتمن به درد دوستان خواهند خورد.
امکانات: Email Website

ریرا
یک‌شنبه - ۲۹ مرداد ۱۳۹۱
تکلیف ما که تو شهرستان هستیم چی میشه مدت هاست دنبال یک کتاب مرجع هستم برای کنکور هنر یه کتابفروشی داره سه براسر قیمت یعنی شصت و پنج هزار تومان میفروشه.کاش امکان خرید اینترنتی یا پستی از این کتاب فروشی های دست دوم تهران بود من که از خدامه بتونم با نصف قیمت تهیه کنم کتابم رو

پاسخ کتابلاگ
البته شما حق دارید، اما بالاخره سفر به تهران پیش می‌آید یا می‌شود از دوستی خواهش کرد این کار را انجام دهد. تهران بازار اصلی کتاب و خیلی اجناس دیگر است و ظاهرن گریزی هم نیست.
امکانات: Email Website

محمدرضا
دوشنبه - ۲۳ مرداد ۱۳۹۱
سلام
جناب جاوید كناب مرگ ایوان ایلیچ با چند ترجمه در بازار وجود دارد كه آقای صالح حسینی و سروش حبیبی نیز كتاب را به فارسی برگردانده اند. به نظر شما كدام ترجمه را بگیریم بهتر است چون هردو از مترجمان توانا كشورمان هستند. كتاب در انتظار گودو هم با چند ترجمه در بازار هست اگر لطف كنید بنده را راهنمایی كنید ممنون می شوم.

پاسخ کتابلاگ
سلام.
هم ترجمه‌ی صالح حسینی و هم ترجمه‌ی سروش حبیبی از «مرگ ایوان ایلیچ» درجه‌یک و خواندنی‌اند، اما شخصن ترجمه‌ی آقای حبیبی را (چون از زبان روسی انجام شده) ترجیح می‌دهم.
من «در انتظار گودو»‌ را با ترجمه‌ی علی‌اکبر علیزاد خوانده‌ام و می‌توانم تایید کنم که ترجمه‌ی خوب و مناسبی است، هرچند که فوق‌العاده نیست.
امکانات: Email Website

شادمانه
دوشنبه - ۲۳ مرداد ۱۳۹۱
سلام
خیلی خوشحالم اینجارو یه دوستی بهم معرفی کرده
بیشتر سر میزنم
امکانات: Email Website

ریحانه
دوشنبه - ۲۳ مرداد ۱۳۹۱
ممنون  مدتها بود میخواستم کتاب عقل و احساس را بگیرم اما برایم سخت بود 12000 تومن بدهم...متشکرم از بابت مطلب.
امکانات: Email Website

امیر
یک‌شنبه - ۲۲ مرداد ۱۳۹۱
از شما بسیار سپاسگزارم بابت این پست مفید و جالبتان. با کامنت یا به قول خودشان (پست) جناب سلمان هم موافقم . با سپاس
امکانات: Email Website

سلمان
شنبه - ۲۱ مرداد ۱۳۹۱
سلام
این نگرانی تو در مورد این مسئله قابل ستایش است. اما حسین عزیز، موضوع بر سر گرانی و ارزانی نیست. به این نتیجه رسیده ام که مردم اصلن کاری به کار مطالعه ندارند. امروز در کشور فرهنگ و تمدن، از اساس دغدغه کتاب خوانی وجود ندارد که حالا معرفی دست دوم فروشی ها پاسخی به رفع آن باشد. من از تو می پرسم: چه چیزی گران نشده است؟ لوازم آرایش؟ اجاره خانه؟ نان؟ لباس؟چی؟ پس چرا مردم دارند همه چیز می خرند غیر از  کتاب؟
با پول یک ماتیک بیست و چهارساعته فرانسوی می شود یک کتاب سیصد صفحه ای گالینگور خرید. با پول قیمت قدیم یک شلوار جین ترک می شود یک دوره جنگ و صلح تولستوی را با قیمت جدید تهیه کرد. پنج تا سنگک دورو خاشخاشی نخوری یک رمان 200 صفحه ای می توانی بخری. یک بسته (...) با رایحه توت فرنگی هم قیمت پیرمرد و دریای همینگوی است. یک سفر تایلند!!! می تواند پول خرید چهار پنج دوره دانشنامه و لغت نامه و دائرة المعارف باشد.
مردم اگر چیزی را از سویدای وجود بخواهند خودشان زودتر از من و تو آدرس دست دوم فروشی هایش را پیدا می کنند. پشت شهرداری برای تهیه استوک های لوازم برقی، تاناکورایی ها برای خرید لباس های دست دوم خارجی، خیابان چراغ برق برای خرید لوازم کهنه ماشین، خیابان صاحب جمع مولوی برای خرید مایحتاج منزل زیر قیمت بازار و انواع و اقسام بازارهای مکاره که از شیر مرغ تا جان آدمیزاد در آن می فروشند.
اصلن با همین کاغذ بندی 75 هزار تومان مگر فقط کتاب تولید می شود؟ کارت عروسی و عزا، انواع و اقسام لوازم التحریر جینگیل مستان، تبلیغات دیواری، سررسیدهای تبلیغاتی و مجله های رنگارنگ و چیزهای دیگر. می بینی که مردم همه آن چیزهای دیگر را می خرند غیر از کتاب.
خاطرم هست که در زمان دانشجویی، دزدی وارد خوابگاه شد و تمام وسایل من را برد، تمام وسایلم را. حتی جوراب های چمبله شده گوشه اتاق را هم باخود برد اما جالب است بدانی حتی نیم نگاهی به کتاب های درون قفسه نکرده بود. همه چیز را برده بود غیر از کتاب ها را.
می دانی که من سال ها کتاب فروش بوده ام. یک روز یک بابایی وارد مغازه شد و گفت:
« کتاب سبز می خوام»
خیال کردم لابد کتاب سبز، نام کتابی باید باشد. پرسیدم:
« نویسنده ش کیه؟»
با خونسردی گفت:
« حالا هرکی باشه فرق نمی کنه. کتاب سبز باشه. برای کتابخونه م می خوام. مبل ها و پرده هامون سبزه، می خوام کتابا هم سبز باشه»
گفتم:
« حالا چندتا می خوای؟»
گفت:
« تقریبن دو متر و نیم باشه بسته»
چون کتاب های ما چاپ جدید بود و برای او گران در می آمد، آن روز من هم مثل تو آدرس یک دست دوم فروشی توی میدان انقلاب را به او دادم. بلکه برای دکور نازنینش زیاد خرج نتراشم.
و نیز تو می دانی که قیمت کتاب در کشورهای دیگر تا چه حد بالاست اما آمار مطالعه تا چه حد بالاتر. چند وقت پیش سفری به گرجستان داشتم. سرم از دیدن قیمت کتاب ها سوت کشید. به عنوان مثال کتاب زندگی نامه استیو جابز که به تازگی چاپ شده بود ؛ به پول ایران می شد 95000 هزار تومان. گران ترین کتاب های ما از متوسط قیمت جهانی بسیار پایین تراست اما سطح مطالعه، البته که فاجعه.
به هرحال، مردم امروز چیزهایی را وارد سبد هزینه های خود کرده اند که سابقه تولید و اختراعشان در دنیا به پنج سال هم نمی رسد اما کتاب با سابقه چندصد ساله جایی در آن ندارد. این جا کتاب های چاپ جدید هم خودش جنس دست دوم است؛ مردم جنس دست اول می خواهند.


خواستم برای مطلبت کامنت بذارم اما دیدم خودش یه پست شد. با اجازه ت میذارم روی وبلاگم.


پاسخ کتابلاگ
سلمان جان، با قسمت‌هایی از نوشته‌ات موافق‌ام و با بخش‌های از آن مخالف. اما به هر حال، ممنون‌ام که وقت گذاشته‌ای و این حرف‌ها را نوشته‌ای. مرسی.
امکانات: Email Website

این نظر به صورت خصوصی نوشته شده است و فقط توسط مدیر سایت قابل مشاهده می باشد.

ممو
شنبه - ۲۱ مرداد ۱۳۹۱
خیلی ممنون ....البته این زیاد به نفع انتشاراتیها و نویسنده ها نیست...

پاسخ کتابلاگ
در چرخه‌ی اقتصادی کالایی که یک‌بار فروخته شده از حوزه‌ی سود و زیان تولیدکننده‌ی آن خارج است. بنابراین، نه تنها به ضرر انتشاراتی‌ها نیست که، به‌طور غیرمستقیم، به نفع آن‌هاست.
امکانات: Email Website

ساناز
شنبه - ۲۱ مرداد ۱۳۹۱
ممنون بابت پیشنهادتان
امکانات: Email Website

سورنا
جمعه - ۲۰ مرداد ۱۳۹۱
سلام:) واقعن دست مریزاد جاوید جان. کاش همه مثل تو دلشون برای فرهنگ مملکت میسوخت.

پاسخ کتابلاگ
لطف داری.
امکانات: Email Website

ثبت نظر
برای ثبت نظر جدید در ارتباط با نوشته فرم زیر را کامل کنید.
وارد کردن مواردی که با علامت v مشخص شده‌اند الزامی است.
نام: v
Chage Language
پست الکترونیک:
سایت اینترنت:
نظر شما: v
 :artist: :biggrin: :bowl: :cry: :dizzy: :mad: :nono: :pirate: :sad: :shocked: :sick: :smile: :tongue: :uhh: :wacko: :wink: :yinyang:

نظر خصوصی
در صورت انتخاب این گزینه، نظر بصورت خصوصی ثبت خواهد شد و فقط توسط مدیر سایت قابل مشاهده خواهد بود.
تاییدیه: v
برای تایید اطلاعات فرم متن داخل تصویر را مجددا وارد نمایید.

 
نوشته‌های مرتبط

RSS 2.0

javied1364@gmail.com

امکانات
خبرنامه سایت
گزارش‌ها
مطالب سایت
نوشته ها: ۲۸۰
نظرات: ۹۸۳
دنبالکها: ۰
مشاهده صفحات
تعداد کل: ۲۶۸۱۳۴۱ صفحه
مشاهده امروز: ۱۰۹۴ صفحه
بیشترین مشاهده:
جمعه - ۴ فروردین ۱۳۹۶
تعداد: ۲۶۶۷۴ صفحه
بازدید همزمان
در حال حاضر: ۳ نفر
بیشترین بازدید همزمان:
چهارشنبه - ۱۷ شهریور ۱۳۹۵
تعداد: ۳۶۱ نفر
مراجعه به: